אלמגור על פגישת נתניהו ומשפחת שליט: "אין שום סיבה לחגיגה"

אלמגור על פגישת נתניהו ומשפחת שליט: "אין שום סיבה לחגיגה"

ערוץ 7

2012-03-29

בארגון נפגעי הטרור אלמגור הביעו זעם על הפגישה של ראש ההמשלה נתניהו עם משפחת שליט "אין שום סיבה לחגיגה. כל פגישה ואירוע פומבי שבא לחגוג את עסקת שליט, מעלה את המחיר של החטיפה הבאה, ומהווה טריגר ועידוד לחמאס לחטוף ישראלים נוספים".

מנכ"ל הארגון, מאיר אינדור, אמר "גם החמאס מתבונן בתמונות של נתניהו עם שליט, רואה כיצד רה"מ מקושש אחוזי רייטינג בתמונות וראיונות מעסקת השחרור ואומר לעצמו- אם זה כל כך חשוב למדינאים, אז כדאי להמשיך בחטיפות. ישראל תשלם את המחיר גם בפעם הבאה. קו ישיר עובר מפה לעליה הדרמטית של ניסיונות חטיפת חיילים בתקופה האחרונה ומעצר מתכנניהם – כולל ממשוחררי שליט". אינדור הוסיף שמרה"מ צריך לצפות שיתאפק קצת ולא יחגוג את הניצחון שלא היה. "מה עוד שהתמונות הקבוצתיות שוב מזכירות למשפחות נפגעי הטרור את המחיר שהם שילמו. הם יישבו לליל הסדר והחרות בעוד יקיריהם מונחים מתחת למצבות ורוצחיהם חוגגים את החרות בבתיהם", הוסיף.

אלמגור: לא להיכנע ללחצים ולא לשחרר המחבלת

ידידיה בן-אור

אלמגור: לא להיכנע ללחצים ולא לשחרר המחבלת

ארגון נפגעי הטרור אלמגור קורא לממשלה שלא להיכנע ללחצים לשחרר את המחבלת הנא שלבי ששוחררה בעסקת שליט ונעצרה מחדש.

ערוץ 7

2012-03-25


תוקף. אינדור (פלאש 90)

ארגון נפגעי הטרור אלמגור קורא לרשויות הבטחון שלא להכנע ללחץ ארגונים הקוראים לשחרר את הנא שלבי שנעצרה מחדש אחרי ששוחררה בעסקת שליט ושובתת רעב בימים אלו.

"הנא שלבי תכננה לחטוף חיילים כדי לשחרר את חבריה שנשארו בכלא", אומר מאיר אינדור, מנכ"ל אלמגור, "אל לה למדינה להכנע לארגונים שלגביהם חטיפת חיילים הוא דבר זניח בעוד עניינה של מחבלת ששוחררה בעסקת סחיטה הוא דבר נעלה יותר".

אינדור תוקף את הארגונים הקוראים לשחרורה באומרו שארגונים אלו הקוראים לעצמם 'ארגוני זכויות אדם' הפכו עצמם לתומכי לחימה וטרור כנגד אזרחי וחיילי ישראל. אינדור קורא למדינה "לקיים את הבטחתה לנפגעי הטרור ולצבור הישראלי שתחזיר לכלא ללא כל שהוי מי ששוחרר בעסקת שליט וחזר למעגל הטרור".

לדברי אינדור, אלוף פיקוד המרכז קבע כללים משפטיים מסובכים שכבר מסרסים את היכולת להחזיר את אותם מחבלים לכלא. "הלקונה המשפטית והתהליך המשפטי הארוך מנוצלים על ידי גורמים פלסטינים לנהל מערכה תעמולתית ומדינית נגד ההחזרה לכלא, תוך העלמת הרקע הקודם של המחבלים – כאילו מדובר באסירים חדשים ללא כל עבר שנתפסו ללא כל עוול בכפם, לשיטתם", מציין אינדור.

"את רבים מאלה שיוצאים להגנתם ראינו פועלים בסתר סביב מטה שליט ואסור להרתע מאלה שכל כך תמכו בעסקה ורואים עכשיו חלק מבני חסותם חוזרים לכלא", טוען אינדור.

אלמגור: ממשלת נתניהו ברק נכנעה לקאסמים

אלמגור: ממשלת נתניהו ברק נכנעה לקאסמים

ערוץ 7

2012-03-13

ארגון נפגעי הטרור אלמגור תוקף את הפסקת האש בין ישראל לארגוני הטרור בעזה, "בסופו של יום ממשלת נתניהו ברק נכנעה לקסמים ולגראדים – בהעניקה לגיהאד ולחמאס הבטחה חסרת תקדים להפסיק את החיסולים הממוקדים".

יו"ר הארגון מאיר אינדור מציין כי "הפסקת אש במחיר הפסקת חיסולים ממוקדים -תייצר לפעילי הטרור חסינות ומרחב פעולה חופשי לפעולות טרור. עכשיו צריך לשאול את הממשלה איך תקיים את הבטחתה לחיסול אותם מחבלים ברצועה ששוחררו בעסקת שליט וחזרו לטרור".