אלמגור: יום ניצחון לארגוני הטרור

אורנית עצר

אלמגור: יום ניצחון לארגוני הטרור

בארגון אלמגור הגיבו בצער להחלטת בג"ץ לדחות העתירה נגד שחרור המחבלים, "בית המשפט העליון סגר את שעריו בפני המשפחות השכולות".

ערוץ 7

2013-08-13


זעקת המשפחות (חזקי עזרא)

בארגון אלמגור הגיבו בצער להחלטת בית המשפט העליון לתת אור ירוק לשחרור מאות מחבלים מהכלא הישראלי.

"אנו מצטערים מאוד שבית המשפט, כמו ראש הממשלה, אפילו לא הקשיב לטענות הרציניות של חציית הקווים האדומים על ידי הממשלה, כולל לגבי שחרור מחבלים שעשו את מעשיהם אחרי הסכם אוסלו. כל הדברים שנאמרו על ידי השופט רובינשטיין בדעת יחיד, מולנו גם דבריהם של רוב ההרכב, מבחינתנו הם חמורים".

יו"ר ארגון אלמגור, מאיר אינדור, אמר כי "בית המשפט העליון סגר היום את שעריו בפני המשפחות השכולות ונפגעי הטרור היהודים — מה שהוא לא עושה לכל פלסטיני, החל מהפסקת גדר הביטחון בעלות של מאות מיליונים ועד דרישות של מחבלים להפסיק טלטולים ונוהל שכן. הבג"ץ מחק למעשה את מעמד הקורבנות והעניק חסות לאנשי הטרור, שמפה ואילך יוכלו להוסיף ולדרוש שחרור רוצחים. זהו יום עצוב מאוד למשפחות השכולות ולחברה הישראלית, ויום ניצחון לארגוני הטרור ותומכיהם. מפה ניתן אור ירוק לאבו-מאזן לדרוש שחרור עוד ועוד רוצחים, ואין שום מחסום חוקי בפניו".

"המשפחות השכולות רואות בזה שהפוליטיקה הבלתי מוסרית של רה"מ חדרה גם למסדרונות בית המשפט. בקריאה ראשונית, בית המשפט העליון החמיר את יחסו כלפי המשפחות השכולות ונפגעי העבירה וזרק אותם מכל מדרגות בית המשפט הגבוה לצדק. על זה נאמר: 'ויקו למשפט והנה משפח'". אמצר אינדור.

לדבריו, "באין תקווה מרה"מ ומבית המשפט, אנו תולים את תקוותנו ב-80% מהעם שאומר לא להרס מערכת הצדק והמשפט".